Dla chcących brać od życia powstało miejsce znane z niestandardowych projektów i modnego designu.

Jesteś w miejscu stworzonym dla każdego nowoczesnego mężczyzny, gdzie powstają projekty łączące niepowtarzalny styl i najlepsze wykonanie. Uzależniające kolory, różnorodność wzorów, skór i wykończenia jest tym co stanowi o wyjątkowości mojej marki. Tworzę w zamiłowaniu do niebanalnego indywidualizmu. Każda para butów może być personalnie dopasowywana do klienta, który sam może wybrać fakturę i kolor skóry, rodzaj przeszyć, sznurówek oraz wiele innych detali. Wszystkie buty produkowane są ręcznie z najwyższej jakości włoskich skór.

W stacjonarnym butiku Peppe Shoes mogą Państwo Sami zadecydować nad doborem kolorystyki, przeszyć oraz rodzajem podeszwy. Przy uzgodnieniu mailowym także jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie butów specjalnie spersonalizowanych przez Państwa.

Firma powstała:

Z pasji
i spełnionych marzeń

Z pasji i spełnionych marzeń

przyjaźni

przyjaźni

oraz wielkiej miłości...

oraz wielkiej miłości...

Dawid Bruś, założyciel firmy PEPPE SHOES, Twórca, Marzyciel, Pasjonat, Kreator, Człowiek z nadzieją patrzący w przyszłość, odszedł od Nas nagle, w dniu 29 kwietnia 2021 roku.

PEPPESHOES nieprzerwanie działa dalej - jest prowadzona przez najbliższych Dawida, którzy wiedzą jakie wartości wyznawał i czym kierował się tworząc swoje projekty. PEEPESHOES rozwija się prężnie dalej, zgodnie z wolą Dawida, kontynuując jego misje i spełniając jego marzenia.

Zapisz się do Newslettera

Bestsellers

  • Bestseller
JustReview